It looks like you are browsing from outside the UK...
Would you like to browse our global Lewden Export website?
| Frequency | 50Hz |
| Rated operating voltage | 400-415V~ |
| Rated current | 100A |
| Execution | Wall mounting |
| Net weight | 0.55KG |
| Min order quantity | 1 |
| EAN Code | 5026992049952 |
| Gross Weight | 0.59KG |
| Dimensions | 156x106x71mm (HWD) |