It looks like you are browsing from outside the UK...
Would you like to browse our global Lewden Export website?
| Operating category | AC-22A |
| For cables ΓΈ | 1-35mm2 |
| Frequency | 50Hz |
| Poles | 2 |
| Rated operating voltage | 230V |
| Rated current | 100A |
| Execution | DIN RAIL MOUNTING |
| Net weight | 0.20KG |
| Min order quantity | 1 |
| EAN Code | 5026992000977 |