It looks like you are browsing from outside the UK...
Would you like to browse our global Lewden Export website?
| Frequency | 50/60Hz |
| Rated operating voltage | 230V |
| Rated current | 100A |
| Execution | Wall mounting |
| Net weight | 0.35KG |
| Min order quantity | 1 |
| EAN Code | 5026992049969 |
| Gross Weight | 0.39KG |
| Dimensions | 156x70x71mm (HWD) |