It looks like you are browsing from outside the UK...
Would you like to browse our global Lewden Export website?
| Rated current | 63A |
| Rated operating voltage | 230V AC |
| Manufacturing material | Steel |
| Execution | Wall mounting |
| Circuit Protection and Control | GMS1002P |
| Dimensions | 268x136x109 mm |
| Net weight | 1.65KG |
| Min order quantity | 1 |
| EAN Code | 5026992052679 |
| Gross Weight | 1.65KG |