Part number
PRO-MX12M
Cons. Unit 100A M/S 10way+1
- Products
- Lewden PRO Range
- PRO RCBO Based Solution
- PRO-MX12M
| Rated current | 100A |
| Rated operating voltage | 230V |
| Modules Number | 10+1 |
| Frequency | 50Hz |
| Circuit Protection and Control | GMS1002P |
| Execution | Wall mounting |
| Manufacturing material | Steel |
| Net weight | 2.95KG |
| Gross Weight | 3.20KG |
| Dimensions | 266x281x106mm (HWD) |
| EAN Code | 5026992049341 |